Addvantage
Wysyłanie żądania

Wrzesień 2017

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
15
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
16
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
17
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
18
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
19
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
20
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
21
WOLNOŚĆ CZYTANIA
więcej informacji
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
22
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
23
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
24
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
25
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
26
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
27
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
28
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
Cześć testowa zawodów pierwszego stopnia XIII OMJ
Zbiórka o 8:30 przy sali 309. Cześć testowa odbedzie się w godz. 9:00–10:15
29
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
30
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji

Sukcesy -KANGUR 2017

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" nasi uczniowie tradycyjnie sięgnęli po najlepsze wyniki.
Laureatem konkursu w kategorii Student1 został MARCIN SOCHA z klasy 2b LO.
Wyniki bardzo dobre uzyskali:
w kategorii Student 2: Daniel Kluska (kl.3c LO) oraz Jan Równicki (kl.3b LO),
w kategorii Junior 1: Marcin Traskowski (kl.3b GD) oraz Michał Szwej (kl.3b GD),
w kategorii Kadet 2: Iwo Rymer (kl.2c GD).
Wśród wyróżnionych uczestników konkursu są:
z klasy 3 LO: Adam Szreter, Karol Pieczka, Tomasz Gluziński, Szydlik Karol,
z klasy 1 LO: Julian Narimany-Kojour, Aleksander Jurczak, Olaf Placha,
z klasy 3 GD: Tomasz Szafarczyk, Dominik Wołowczyk, Bartosz Kipa, Dorota Wiechno, Jakub Moś,
z klasy 2 GD: Małgorzata Kuczera, Anna Szymik, Anna Krzywiecka, Wojciech Socha,
z klasy 1 GD: Kornelia Koziorowska, Michał Kaczmarski, Emilia Kostrubala, Zofia Bryla.
GRATULUJEMY uczniom, ich rodzicom i nauczycielom.
Zespół Przedm. Matematyków 04.05.2017 19:08