Warsztaty prozatorskie i spotkanie autorskie 5 stycznia 2023 r.

Już 5 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Warsztatów Prozatorskich Słowaka.

Zajęcia rozpoczną się o godzinie 16.30 w budynku Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego (parter, pracownia 111) i poprowadzi je niezastąpiona Marta Matyszczak – autorka “Kryminałów pod psem” i “Kryminałów z pazurem”, laureatka nagrody prezydenta miasta Chorzów w Dziedzinie Kultury (2019).

Poza ćwiczeniem technik pisarskich uczestnicy Warsztatów dowiedzą się, jak poprowadzić spotkanie autorskie i sami będą mogli sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia rozmowy z pisarzem, bo już o godzinie 18.00 odwiedzi nas Sławomir Gortych, autor kryminału pt. “Schronisko, które przestało istnieć”.

Warsztaty są dedykowane dla uczniów klas 7. i 8. chorzowskich szkół podstawowych oraz uczniów chorzowskich szkół ponadpodstawowych.

Spotkanie autorskie jest otwarte dla wszystkich czytelników. Moderatorem rozmowy będzie Marta Matyszczak.