Przekaż 1,5% na Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka

Szanowni Państwo,

w imieniu młodzieży naszego Liceum oraz ich nauczycieli – opiekunów naukowych i wychowawców, serdecznie dziękuję za wspieranie różnorodnych działań podejmowanych w Słowaku. Państwa hojność pomaga w realizowaniu wielu projektów edukacyjnych, wspomagających rozwój zainteresowań, wzmacniające kreatywność oraz kompetencje naszych uczennic i uczniów, a także umożliwia pomoc tym, którzy znaleźli się w trudniejszej sytuacji finansowej.

Od niemal trzech dekad swą życzliwość dla Szkoły okazujecie Państwo również poprzez wpłaty darowizn na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka – organizację pożytku publicznego (KRS 0000025586).

Zwracam się do Państwa z prośbą o rozważenie takiej możliwości także w tym roku i uwzględnienie Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka przy podejmowaniu decyzji przekazania 1,5% podatku PIT za 2023 rok.

Informacje o działalności Stowarzyszenia, w tym sprawozdania z lat poprzednich znajdziecie Państwo na stronie https://stowarzyszenie.slowacki.edu.pl.
Łączę wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam, a obecnemu i wszystkim poprzednim Zarządom Stowarzyszenia, dziękuję za szlachetną działalność na rzecz chorzowskiej oświaty.

Przemysław Fabjański – dyrektor