Wydział Nauk przyrodniczych UŚ zaprasza na GeoPiknik na Żylecie

Zapraszamy do udziału w III edycji “GeoPikniku na Żylecie” -wydarzenia popularno-naukowego promującego nauki o Ziemi, które odbędzie się 19 kwietnia 2024 (piątek) na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Będzińska 60).

Podobnie jak w latach ubiegłych, wydarzenie będzie miało charakter festiwalowy – otwieramy mury naszego wydziału dla każdego zainteresowanego naukami o Ziemi. Na gości czekać będą stoiska pokazowe, warsztaty, wykłady, zwiedzanie oraz gry i konkursy. Nauczycieli i uczniów zapraszamy szczególnie do udziału w dedykowanej dla nich części GeoPikniku za Żylecie – w godzinach od 10:00 do 14:30 odbędzie się wykład oraz warsztaty dla szkół. Udział w GeoPikniku na Żylecie jest bezpłatny, sesja wykładowa oraz pokazy na stoiskach są ogólnodostępne, ale udział w warsztatach wymaga rejestracji. Rejestracja ruszyła 4 kwietnia br. o godzinie 20:00 poprzez formularz System Rejestracji (us.edu.pl) .