Zapraszamy do udziału w tegorocznym Dniu Otwartym w Słowaku!

Drodzy Ósmoklasiści, Szanowni Państwo Rodzice i Nauczyciele,

zapraszamy do udziału w tegorocznym Dniu Otwartym w chorzowskim Słowaku !

Co prawda odbędzie się on wirtualnie, lecz atrakcji mimo to nie powinno zabraknąć.

Plan na multimedialne zwiedzanie Słowaka – szkoły uniwersyteckiej, wyróżnionej za olimpijskie i maturalne wyniki Złotą Tarczą 2021 jest następujący:

• 23.04.2021 (piątek) – będziecie mogli obejrzeć na kanale Słowak
Movie (Youtube) https://www.youtube.com/channel/UCXdqA1xfyDNcbGrWE0eS1Kw FILMIKI , w których nauczyciele wraz z uczniami opowiadają o swoich przedmiotach.

• 24.04.2021 – godz. 11:00 (sobota) – TRANSMISJA LIVE na kanale Słowak Movie (Youtube) https://www.youtube.com/watch?v=5TJ67xzqTCM, podczas której uczniowie zabiorą Was na spacer po Słowaku oraz Ogrodach Słowaka.

To również niepowtarzalna okazja, by uzyskać odpowiedź na nurtujące was PYTANIA, które możecie zadawać na czacie transmisji oraz dzwoniąc na specjalnie przygotowaną w tym celu INFOLINIĘ.

• 25.04.2021 (niedziela) – upłynie pod znakiem GIER. Zostanie Wam udostępniony serwer Minecraft, gdzie sami będziecie mogli przejść się po Szkole oraz gra tematyczna stworzona przez naszych uczniów.

Wszystkim tegorocznym ósmoklasistom życzymy powodzenia na zbliżającym się egzaminie, świetnych wyników klasyfikacyjnych, spełnienia rekrutacyjnych marzeń i udanych, zdrowych wakacji.

To do zobaczenia wkrótce!
https://fb.me/e/1j15tISHc