Wyniki 42. Rajdu Słowaka

W pięknej jesiennej scenerii odbył się tegoroczny Rajd Słowaka, którego chyba wszystkim brakowało. Wreszcie, po rocznej przerwie, mogliśmy razem wyruszyć w góry, ale przede wszystkim być z sobą i zrealizować składający się z kilku elementów edukacyjno-wychowawczy projekt, czyli Rajd Słowaka. Dziękuję Rodzicom za umożliwienie młodzieży udziału w Rajdzie i wychowawcze wsparcie.

Wszystkim uczestnikom gratuluję oryginalnych pomysłów artystycznych, przygotowania geograficznego, dobrej kondycji fizycznej i skutecznego sprzątania szlaków. Naszym Profesorom i Absolwentom dziękuję za zapewnienie opieki. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Julii Greiner, Panów – Krzysztofa Kwietnia i Sebastiana Dudka.

Wyniki 42. Rajdu Słowaka przedstawiają się następująco:

Lokata I: Klasa 3c (lic. trzyletniego); lokata II: Klasy: 1a, 1e, 3a (liceum czteroletniego); lokata III: klasa 3a (liceum trzyletniego) i klasa 3b (liceum czteroletniego). Gratulacje!

Zapraszamy na jutrzejsze (wyjątkowo we wtorek,  godz.15.15, s. 213) spotkanie Koła Geografów “Peneplena” i kolejne w środę 20.10.