Polsko-niemiecki projekt “Zachować pamięć” – dla uczniów Słowaka

Chorzowskie Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Wyspa zaprosiło Słowaka oraz naszą partnerską szkołę Gymnasium an der Stenner z Iserlohn do realizacji międzynarodowego projektu dotyczącego skomplikowanej historii Śląska oraz relacji polsko – niemieckich.
Program “Zachować pamięć” realizowany będzie w dniach 6.10 – 10.10. Udział w nim jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz wsparcie tłumaczy. W sobotę 8.10 uczestnicy programu wezmą udział w 43. Rajdzie Słowaka.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do prof. Marleny Sikory – Sopolskiej za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub osobiście w sali 110. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy przyjmowane będą do wtorku 27.09.
Zapraszamy.