Maturzyści Słowaka “na stówę”!

Do egzaminu dojrzałości w sesji wiosennej 2024 roku przystąpiło 113 abiturientek i abiturientów Słowaka, spośród których 113 złożyło egzamin maturalny z wynikiem pozytywnym. Stanowi to 100 % liczby osób dopuszczonych do sesji wiosennej.
Serdecznie gratuluję Wam, Waszym Profesorom i Rodzicom, którym dziękuję za wspieranie  Was! Wstępna analiza potwierdza bardzo ścisłą zależność osiągniętego wyniku od uczestniczenia w zajęciach szkolnych i choć na razie trudno o analizę dogłębną, w tym porównawczą, to wyniki wyglądają optymistycznie, a niektóre …. kapitalnie (!!!)
Świadectwa dojrzałości będzie można odebrać dzisiaj od godziny 13.00 w salach: 4a – 209, 4b – 208, 4c – 207, 4d – 206, 4e – 204; absolwenci z poprzednich lat – sekretariat.

Ewentualny wgląd do pracy maturalnej możliwy jest po złożeniu Dyrektorowi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej pisemnego wniosku (Załącznik nr 25a).

Życzę wszystkim tegorocznym Maturzystkom i Maturzystom, wspaniałych, inspirujących wakacji i udanego startu w drodze na wymarzone studia wyższe. Dziękując Nauczycielom, życzę Państwu efektywnego, wakacyjnego wypoczynku.

Przemysław Fabjański