INDYJSKA SESJA NAUKOWA – zapraszamy słuchaczy specjalizacji z historii, geografii i wos

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Dyrektor Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie oraz Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka w Chorzowie mają przyjemność zaprosić na sesję z okazji 150. Rocznicy urodzin Mohandasa Karamchanda Gandhiego, która odbędzie się 15.10.2019 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie UŚ w Katowicach (od 9.00) oraz 16.10.2019 r. w Auli Krzemienieckiej U I LO w Chorzowie (od 9.20).

Tematem sesji jest sylwetka Mahatmy Gandhiego, prezentacja wpływu jego działalności na współczesne oblicze świata, oraz przedstawienie środowiska przyrodniczo-społecznego i bogatej kultury współczesnych Indii.

Udział w sesji zalecamy słuchaczom specjalizacji z historii, geografii i wos.

Szczegóły na stronach Uniwersytetu Śląskiego w zakładce “Kalendarz” i Uniwersyteckiego I LO w Chorzowie.