Edukacja – podróże – wystawy – konkursy – degustacje – pokazy – od jutra w Słowaku

Już jutro rusza 30. Peneplena Travel Festival, jeden z najstarszych przeglądów podróżniczych w Polsce, organizowany pod patronatem Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Prezydenta Miasta Chorzów i Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Dla ciekawych świata gości przygotowano mnóstwo nagród losowanych każdego dnia. Uczniowie Słowaka, którzy uczestniczyć będą w tym interdyscyplinarnym wydarzeniu, mogą liczyć na usprawiedliwienie nieprzygotowania w dniu następnym, na podstawie stosownych zaświadczeń o uczestnictwie. Zapraszamy od 5 do 8 grudnia 2018 r. Szczegóły znajdziecie na stronie www.peneplena/ptf.

W piątek Podróżniczy Maraton Słowaka – gratka dla każdego młodego globtrotera. Wstęp wolny, choć impreza jest biletowana. Prawdziwa, egzotyczna uczta kulinarna rozpocznie się o 13.25. Zapraszamy wyłącznie zainteresowanych.