DZIEŃ OTWARTY SŁOWAKA 23.04.2022

W roku Stulecia Słowaka, Dyrektor i Rada Młodzieżowa Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie serdecznie zapraszają Uczniów klas szkół ósmych podstawowych na Dzień Otwarty Słowaka. Zapraszamy również Rodziców.

Spotkania w ramach Dnia Otwartego Słowaka rozpoczną się w sobotę, 23 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.00 w Ogrodach Słowaka.

Dzień Otwarty Słowaka będzie okazją do prezentacji kryteriów rekrutacji uczniów do klas pierwszych Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego, systemu kształcenia oraz najnowszych osiągnięć uczniów Liceum, a także form współpracy z Uniwersytetem Śląskim i innymi uczelniami. Tradycyjnie będzie również okazja do zwiedzenia modernistycznego budynku Liceum Słowackiego, odbycia slajdowej podróży do Azji wraz z uczniami naszej szkoły, uzyskania informacji o projektach realizowanych przez Liceum i przygotowanych dla Kandydatów nowościach.

Zapraszając w imieniu społeczności chorzowskiego Słowaka – pierwszej szkoły na Śląsku objętej dydaktycznym patronatem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Złotej Szkoły w ogólnopolskim Rankingu Liceów „Perspektyw”, życzę pomyślności, przede wszystkim na egzaminach oraz w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.