Ostatnie oficjalne spotkanie z Maturzystami A.D. 2021

Szanowni Maturzyści,

serdecznie zapraszam na wręczenie świadectw, wyróżnień i nagród, które rozpocznie się Hejnałem Miasta Chorzów we wtorek, 1 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00 w Ogrodach Słowaka, a w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych – w sali gimnastycznej, oczywiście z zachowaniem społecznego dystansu. Ze względu na wciąż występujące zagrożenie epidemiczne, podobnie jak w roku ubiegłym, na uroczystość zapraszam wyłącznie Profesorów – Wychowawców i Maturzystów. Władze Miasta, Uniwersytetu Śląskiego, Szanownych Rodziców i Rodziny naszych tegorocznych Absolwentów zapraszam przed monitory na transmisję na kanale YouTube.

Młodzież klas I-II w dniu 1.06 uczestniczyć będzie w  zajęciach zorganizowanych poza szkołą.

Obecność nie jest obowiązkowa, a świadectwa będzie można odebrać także w innym terminie, np. wraz ze świadectwem dojrzałości w dniu 5 lipca 2021 r.

Przemysław Fabjański