Zdalne nauczanie potrwa co najmniej do 29 listopada 2020 r.

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie MEiN przedłużające okres zdalnej nauki do 29 listopada 2020 r. Kształcenie przebiegać będzie w dotychczasowym trybie z możliwością konsultacji uczniów, szczególnie klas trzecich, zarówno w zalecanej przeze mnie formie online, jak i w tradycyjny sposób na terenie szkoły (dla co najwyżej pięciu osób jednocześnie).
Wszyscy oczekujemy na powrót do szkoły i powrót do normalności w naszym codziennym, także społecznym życiu, lecz poziom zagrożenia epidemicznego, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami ekspertów jest bardzo wysoki.
Pamiętajmy wszyscy o innych i własnym bezpieczeństwie, higienie dłoni, zachowaniu bezpiecznych odległości i noszeniu maseczek w czasie w czasie pobytu poza domem a także wietrzeniu pomieszczeń, w których przebywamy.
Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia a także nadziei na nadejście bezpiecznych i lepszych pod każdym względem czasów.
Z wyrazami szacunku dla całej społeczności Słowaka,
Przemysław Fabjański