Zbiórka artykułów chemicznych dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzowie

Drodzy uczniowie, we współpracy z chorzowskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zwracamy się z prośbą o przynoszenie artykułów chemicznych dla podopiecznych placówki: osób starszych i znajdujących się w bardzo ciężkiej sytuacji bytowej. Dla wielu z nich przetrwanie zbliżającej się zimy w ludzkich warunkach to prawdziwe wyzwanie, w którego podjęciu staramy się pomóc choć w podstawowym zakresie, dlatego mile widziane wszelkie artykuły potrzebne do utrzymania higieny osobistej: mydła (zwłaszcza te w płynie), szampony, ręczniki (tradycyjne i papierowe), gąbki, proszki do prania, pumeks, dezodoranty, pasty oraz szczoteczki do zębów, a także bielizna osobista itp.
Termin i miejsce zbiórki: 20 X- 2 XI 2017, Biblioteka Szkolna.