Zapraszamy tegorocznych absolwentów na Dzień Otwarty w UŚ

Szanowni Abiturienci Słowaka,
zdajemy sobie sprawę jak ważną decyzją jest wybór odpowiedniego kierunku studiów, dlatego już dzisiaj zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Śląskiego, który odbędzie się 14 maja. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą Uczelnię bliżej i przekonać się, że warto na UŚ studiować!
Przygotowujemy wiele ciekawych aktywności, m.in.: wspólną integrację na deptaku przy ul. Bankowej w Katowicach, zwiedzanie katowickiego kampusu, cykl wykładów i warsztatów w naszych wydziałach oraz możliwość rozmowy z przedstawicielami Samorządu Studenckiego, kół naukowych i AZS.
Wydarzenie odbędzie się w ramach Tygodnia Projektowego dla studentów pierwszego roku, co stwarza niepowtarzalną szansę, aby porozmawiać z Nimi na temat programów studiów, praktyk zawodowych, zasad rekrutacji czy szeroko pojętej działalności studenckiej.
Zachęcamy do tego, aby zarezerwować sobie czas 14 maja i spędzić ten dzień razem z nami w Uniwersytecie Śląskim. Szczegółowe informacje oraz harmonogram wydarzenia znajdą Państwo na stronie Uniwersytetu Śląskiego oraz w mediach społecznościowych od 7 maja.