Zakończenie sezonu teatralnego w Słowaku.

Szkolne Koło Towarzystwa Kultury Teatralnej w AZSO zaprasza na trzy przedstawienia w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, które będą zakończeniem teatralnego sezonu 2015/2016. 12.06.2016 warto wybrać się na barwny, refleksyjny obraz Śląska “Piąta strona świata” oparty na tekście Kazimierza Kutza. Jest to przedstawienie znane w całej Polsce, wielokrotnie nagradzane. 15.06.2016 na Scenie Kameralnej Teatru Śląskiego zaprezentowana zostanie najnowsza teatralna wizja “Sklepów cynamonowych” B. Schulza ( informacja dla przyszłych maturzystów – ” jest to lektura z *”). 17, 18 i 19 .06.2016 odbędą się pierwsze prezentacje ostatniej premiery tego sezonu: J.Verne/R.Górski ” W 80 dni dookoła świata”. Zapraszamy teatromanów Słowaka. na teatralny koniec roku szkolnego. Zgłoszenia przyjmowane są w Królewskiej Pracowni Polonistycznej.