Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Kapelani Słowaka zapraszają na mszę na zakończenie roku szkolnego w intencji społeczności naszej szkoły. Odbędzie się ona w najbliższy piątek 25 czerwca o g. 9:00 w kościele św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie (ul. Wolności 51). W modlitwie będziemy dziękować za kończący się rok szkolny i prosić o udany wypoczynek wakacyjny.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpocznie się około godziny 10.00 w Ogrodach Słowaka. Prosimy o zachowanie ostrożności, wynikającej z zagrożenia epidemicznego.
Dziękuję całej społeczności Słowaka za stosowanie się do obostrzeń sanitarnych, po powrocie do nauki. Dzięki powszechnemu przystępowaniu do szczepień profilaktycznych a także organizacji czerwcowych wyjazdów szkolnych, które stawiały przed sobą cele poznawcze i wychowawcze, udało nam się znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa uczniów, a tym samym całej słowakowej społeczności. Bardzo dziękuję Szanownym Rodzicom za powszechne wsparcie.
W imieniu Rady Pedagogicznej Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego, uprzejmie proszę Rodziców oraz Uczniów o niekupowanie kwiatów na zakończenie roku szkolnego. Słowa podziękowań dla Profesorek i Profesorów prosimy wyrażać poprzez pomoc Alicji Odziemek, którą od lat wspieramy zbierając nakrętki. Można tego dokonać korzystając z adresu: https://zrzutka.pl/29yk2j. Dziękuję.
Przemysław Fabjański