Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zapraszam na koncert kwartetu “Violano”, który okrasi nietypowe jak na szkolne standardy, zakończenie roku szkolnego 2019/20. 26 czerwca o godzinie 10.00 Hejnałem Miasta Chorzów rozpoczniemy krótką ceremonię zakończenia roku szkolnego, w której będzie można uczestniczyć dzięki szkolnej telewizji Słowak Movie na kanale YouTube.

Świadectwa promocyjne zostały już wydrukowane. W razie konieczności ich odbioru, prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Wszystkie oceny końcowe  (serdecznie gratuluję wyników!) dostępne są w e-dzienniku. Uczniowie, którzy osiągnęli średnią z ocen 5,0 i wyższą, otrzymają nagrodę finansową. Tę odebrać będzie można w księgowości Liceum (s. 103) od piątku 25.06. Zdeponowane w szkole świadectwa proponujemy odebrać w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21, który jak mamy nadzieję przebiegać będzie w trybie stacjonarnym. Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo nie organizujemy tradycyjnego zakończenia roku szkolnego dla kilkuset uczniów.

Dziękując Profesorom za szczególny wysiłek włożony w przygotowanie i prowadzenie zajęć, Rodzicom za wspieranie zarówno nauczycieli, jak i naszych Uczniów, Władzom Miasta Chorzów, Absolwentom i Darczyńcom za pomoc w dostosowaniu szkoły do wymogów sanitarno – epidemiologicznych, życzę aktywnego i zdrowego wakacyjnego wypoczynku.

Przemysław Fabjański