Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Dobiega końca kolejny rok szkolny. Już za parę dni, za dni parę weźmiesz plecak swój i gitarę …, jak pisał Ludwik Jerzy Kern, ale nim czas kanikuł nastąpi, zapraszam na uroczystość zakończenia roku szkolnego i wręczenia wyróżnień. gimnazjaliści klasy trzeciej już dziś o godzinie 16 odbiorą świadectwa ukończenia Gimnazjum Dwujęzycznego. Tytułem Prymusa Gimnazjum uhonorowana została Anna Krzywiecka. Wśród wielu wyróżnionych Nagrodą Dyrektora  znajdują się między innymi laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz uczniowie ze średnią z ocen powyżej 5,0, łącznie aż 40 osób.

Jutro o godzinie 9.00 w kościele św. Jadwigi rozpocznie się tradycyjna msza szkolna. Ceremonię wręczenia wyróżnień i świadectw uczniom klas II GD oraz I-II UILO poprzedzi około 10.00 Hejnał Miasta Chorzów.

Wszystkim naszym uczniom życzę wspaniałego wypoczynku i aktywnego poznawania świata – mniej i bardziej odległego. Przemysław Fabjański