XXII Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii zakończony

W niedzielę 2 czerwca zakończył się XXII Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii. Wyjazd odbył się dokładnie w dwudziestą rocznicę pierwszego Obozu Językowego w Roses, który zorganizowała pani profesor Krystyna Grabowska. Uczestnicy tradycyjnie realizowali zadania, których celem było wzmocnienie motywacji do nauki języka hiszpańskiego. Powstało wiele filmów prezentujących najciekawsze miejsca Barcelony, Cadaqués, Port Lligat, Tossa de Mar, opowiadających o lokalnych tradycjach i kuchni. Nie mogło zabraknąć tradycyjnych Tapas i wizyty w Teatrze – Muzeum Salvadora Dalí.
Uczniowie godnie reprezentowali Szkołę a ich przykładne zachowanie zostało zauważone przez “loklalsów” i wielokrotnie skomentowane.
Pełni wrażeń wyczekujemy kolejnych wyjazdów. Następny, już XXIII Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii, planowany jest na wrzesień 2019.
¡Hasta la próxima!

Relacja z wyjazdu na Twitter  , hiszpanski.slowacki.edu.pl , Youtube: Hiszpański w Słowaku.