Wolność Czytania 2024 – zaproszenie na grę planszową i spotkanie z literaturą fantazy

Tegoroczna “Wolność Czytania 2024” to impreza jak zwykle łącząca wiele pasji i rozwijająca kulturę czytelniczą, nie tylko naszego regionu.
Biblioteka Szkolna UILO corocznie angażuje się w organizację święta i ma do zaproponowania prawdziwą gratkę dla miłośników gier planszowych i literatury fantazy. Zapraszamy już 10 października 2024 r. do Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie, gdzie od godz.10.00 do ok. 14.30 na drużynowy turniej eliminacyjny Ogólnopolskich Mistrzostw Planszówki „Mitrys”.

Rozgrywki poprowadzi autor literatury fantasy Paweł Kopijer.
Zgłoszenia przyjmowane są do 6 października 2024r. mailem: pawel@kopijer.pl lub telefonicznie/SMS: 606 659 012.
Przed turniejem zgłoszone drużyny powinny zaznajomić się z regulaminem dostępnym tutaj: fb.me/e/2s0r4Xe4T

Serdecznie zapraszamy, licząc na świetną zabawę i ciekawe współzawodnictwo.

Organizatorzy:

Urząd Miasta Chorzów
Paweł Kopijer
Centrum Integracji Międzypokoleniowej Chorzów
Biblioteka Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Chorzowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka
Sekcja Bibliotekarska ZNP Chorzów