Wiosenny piknik w Ogrodach Słowaka – zapraszamy

Serdecznie zapraszamy Szanownych Absolwentów, Profesorów, Rodziców, Uczniów, Kandydatów, Przyjaciół do Ogrodów Słowaka w dniu 11 czerwca (sobota) od godziny 14.00. Zapraszamy na otwarcie naszej super-sali gimnastycznej i do wspólnej zabawy w zielonych plenerach chorzowskiego Słowaka.
W programie:
14.00 do 16.00:
1. Część muzyczna – występy zespołów na scenie zewnętrznej, w tym między innymi:
o Występy gitarowe
o Zespół muzyczny z Chorzowskiego Centrum Kultury
Część warsztatowa:
o Warsztaty gitarowe
o Warsztaty z rysunku

2. Część sportowa:
o Pokazy akrobatyczne DOSiR Sokolnia i AZS AWF Katowice
o Pokaz zumby

Część warsztatowa:
o Warsztaty zumby
o Warsztaty kung-fu
o Warsztaty lekkoatletyczne

3. Wystawy zdjęć z wydarzeń szkolnych oraz wypraw do Azji.

15.00 – finał szkolnych rozgrywek w piłce nożnej o Puchar dyrektora, który rozegrany zostanie na naszym wielofunkcyjnym boisku – Słowak Arenie.

16.15 – Ekspresowy turniej VIP w rzutach do kosza. Swój aktywny udział zapowiedział Pan Prezydent Miasta Chorzów Andrzej Kotala.

17.00 – mecz piłki siatkowej: Absolwenci vs. Uczniowie.

Stroje sportowe mile widziane – liczymy na spontaniczny udział w wydarzeniach!!!

Na terenie ogrodów przewidujemy odpłatny catering.

18.30 – party w Chorzowskim Centrum Kultury na Antresoli (wstęp 80 zł – zapewniony catering wraz z lampką wina – prosimy o dokonywanie wpłat na konto Funduszu Stypendialnego Stowarzyszenia o nr 64 1050 1214 1000 0090 3038 4094 do 31.05.2016 z dopiskiem: „antresola” – bilety wstępu prześlemy drogą mailową). Na party zapraszamy oczywiście Absolwentów (19+).

Dochód z imprezy przeznaczony jest na Fundusz Stypendialny Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka. Wszystkie osoby zaangażowane w przedsięwzięcie podjęły się tego na zasadach wolontariatu.

Współorganizatorem imprezy jest Chorzowskie Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy,
Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka oraz dyrektor Akademickiego ZSO.

Od rana, także w Ogrodach Słowaka, trwać będzie Festiwal Zdrowia.