Webinar dla przyszłych ekonomistów

Chcesz poznać jedną z pięciu publicznych uczelni ekonomicznych w Polsce jeszcze przed rozpoczęciem studiów? Jeśli tak, już 17 listopada o 17:00 zapraszamy na „Webinar vol. 1”, podczas którego w ciągu 45 minut przedstawimy uczelnię i kierunki studiów oraz opowiemy o możliwościach, jakie daje Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Ponadto, porozmawiamy z Prorektorem ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej prof. Sławomirem Smyczkiem, poznamy kulisy studenckiego życia, które zdradzi nam członkini Prezydium Parlamentu Studenckiego oraz połączymy się z Laurą i Pawłem, którzy w ramach programu MERCURI studiują w kilku różnych krajach.

 

Program webinaru:

  1. Poznaj nas, czyli prezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
  2. O kierunkach studiów, w tym planowanych nowościach, misji uczelni oraz nauce porozmawiamy z prof. dr. hab. Sławomirem Smyczkiem, Prorektorem ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej.  
  3.  O kulisach uczelnianego życia opowie nam Arleta Tryka, przedstawicielka Parlamentu Studenckiego UE Katowice.
  4. Jak wygląda studiowanie zagranicą? Na to i inne pytania odpowiedzą nam studenci programu MERCURI Laura i Paweł podczas wideo rozmowy. 

Szczegóły dostępne są na naszej stronie: https://www.ue.katowice.pl/studenci/aktualnosci/article/webinaria-dla-kandydatow-na-ue-katowice.html