Tzw. “Półmetek Słowaka” nie jest imprezą szkolną

Szanowni Państwo,
W związku z pytaniami za strony Rodziców, Dyrekcja, rm oraz Wychowawcy klas drugich I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie uprzejmie informują, iż organizowana dnia 8 stycznia 2016 r. (piątek) w katowickim klubie „LIFE”, impreza młodzieżowa pod nazwą „półmetek Słowaka” nie jest imprezą szkolną.
Ze względu na nie zawsze pozytywne doświadczenia z lat poprzednich sądzimy, iż wskazane byłoby ze strony Państwa zapewnienie młodzieży pełnej opieki.
Jednocześnie prosimy o przypomnienie dzieciom, że godna postawa, postępowanie zgodne z obowiązującym prawem i właściwe reprezentowanie Szkoły obowiązuje ucznia „Słowaka” przez cały czas jego nauki w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie.

Młodzieży zaś życzymy miłej, a przede wszystkim bezpiecznej zabawy.