Szczepienie w Słowaku (19.11.2021)

W najbliższy piątek dzięki współpracy z Zespołem Szpitali Miejskich w Chorzowie, będzie możliwość przyjęcia w szkolnym gabinecie pielęgniarskim trzeciej (a także drugiej lub pierwszej) dawki preparatu Comirnaty (Pfizer/BioNTech) przeciwko COVID-19, a także Vaxigrip przeciwko grypie sezonowej. Informacje o szczepieniu, które odbędzie się19 listopada, przekazali Rodzicom i Uczniom Wychowawcy klas. Zaszczepić mogą się również członkowie rodzin (także tych dalszych) naszych uczniów i pracowników. Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o zgłaszanie się za pośrednictwem Wychowawców najpóźniej do jutra (17.11, do godziny 12.00). Nie są wymagane żadne dane osobowe osób, które podjęły decyzję o przyjęciu szczepionki (szkoła zbiera wyłącznie dane ilościowe). Przed szczepieniem należy przedłożyć służbom medycznym dokument tożsamości i wypełnić stosowny kwestionariusz.

Uczniowie niepełnoletni mogą zaszczepić w obecności jednego z ustawowych opiekunów.