Stypendia Miasta Chorzów – wręczenie 7.02.2020

Z przyjemnością informuję, iż Miasto Chorzów przyznało stypendia najzdolniejszym uczniom chorzowskich szkół. Wśród dwunastu wyróżnionych znalazła się całkiem spora, dziewięcioosobowa grupa naszych Licealistów. Są to: Aleksandra Bedlicka, Agata Błasiak, Edyta Fragsztajn, Agata Kaczmarek, Tytus Jendroszczyk, Michał Kierat, Jakub Moś, Marcin Traskowski i Dominik Wołowczyk. Pozostała trójka uczniów , którzy spełnili wymagania stypendialne to uczniowie III LO im. Stefana Batorego, IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie i Społecznej Szkoły Podstawowej.

Wręczenie stypendiów nastąpi w piątek 7 lutego 2020 r. o godzinie 10.00 w chorzowskim Ratuszu.

Gratulacje dla wszystkich stypendystów Miasta Chorzów, Ich Profesorów i Rodziców.