Stypendia dla uczniów Słowaka – druga edycja

Już w kwietniu nastąpi “drugie rozdanie” stypendiów dla uczniów Słowaka. Fundatorami stypendiów są nauczyciele i absolwenci naszego Liceum, których dobrowolne wpłaty zasilają fundusz stypendialny i pozwalają na wspieranie naszej młodzieży.
Gospodarzem funduszu jest działające na rzecz chorzowskiej edukacji Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka – organizacja pożytku publicznego.
Regulamin przyznawania stypendiów znajduje się na stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka.
Miło mi również poinformować, że w I semestrze przyznano sześć rocznych stypendiów w kwocie do 300 złotych miesięcznie.
Rodziców uczniów zapraszam serdecznie do wpłat tzw. 1% na rzecz Stowarzyszenia, zaś Szanownych Absolwentów do stałych wpłat na konto funduszu stypendialnego.
Termin składania wniosków upływa dnia 29 lutego 2016 r.