Spotkanie autorskie z Sabiną Waszut

23 kwietnia obchodzimy ustanowiony w 1995 roku przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Nie tylko w tym dniu zachęcamy do sięgania po papierową książkę, która odciąży zmęczone komputerem, tabletem czy smartfonem oczy. Powszechnym jest stwierdzenie, że książka jest najlepszym przyjacielem człowieka. Dobrze by było mieć w niej chociaż znajomego, z którym spędzenie kilkunastu minut dziennie to nie tylko szkolny obowiązek, ale też… przyjemność i także bycie przez chwilę offline.

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka oraz MCI Biblioteka szkolna Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego w Chorzowie zapraszają do obejrzenia spotkania autorskiego z naszą rodzimą autorką – Panią Sabiną Waszut. Rozmowa dotyczy nowej powieści jej autorstwa: “Emigranci. Podróż za horyzont.” Spotkanie poprowadzili: Marta Pokluda i Jan Migalski.