Podróżniczy Maraton Słowaka – gdzie i kiedy dostać bilety?

Podróżniczy Maraton Słowaka to ilustrowane zdjęciami i barwną opowieścią relacje uczniów Gimnazjum i Liceum Słowackiego z ich dalszych i bliższych wojaży. Tradycyjnie odbywają się one w godzinach lekcyjnych, w tym roku w piątek 7.12 w godzinach 8.30-13.15 w pracowni geograficzno-podróżniczej AZSO. Zapraszamy na nie uczniów Słowaka i SP1. Program podróży przedstawia się następująco:

• 8.30 Natalia Spora 1E –  “PRL na Kubie”
  • 9.25 Jan Tymowski 3C – “Gruzja z plecakiem”
  • 10.20 Konrad Krause 2A i Julia Baron 3C – “USA – 2018 WEST wyjazd szkolny”
  • 11.25 Gaweł Duda – 1D – “Rok w Stanach”
  • 12.30 Julia Kurzydlak 2C – “Argentyna muzycznie”.

Od godziny 13.25 zapraszamy na lancz, na który złożą się wyśmienite potrawy rodem z Iranu, Wietnamu, Ukrainy, Rosji, Kazachstanu, Szwecji …
Bilety (gratis), jak zawsze do otrzymania na popołudniowych odczytach w Chorzowskim Centrum Kultury i Akademickim ZSO w czasie 30. Peneplena Travel Festiwalu.
Uwaga! Nie zapraszamy cwaniaczków – uciekinierów z lekcji, co oznacza iż wstęp możliwy jest wyłącznie za okazaniem darmowego biletu.