Piknik Słowaka – zapraszamy do Ogrodów

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Absolwentów, Rodziców, Uczniów i Profesorów na Piknik Słowaka, który rozpocznie się w sobotę (3.06) o godzinie 14.00 w Ogrodach Słowaka. W programie wiele atrakcji, także kulinarnych, wyprzedaż garażowa, aukcje ciekawych rzeczy. Od godziny 10 zapraszamy na Fit Festival – imprezę dla każdego, bo promującą zdrowy styl życia.
Dochód z Pikniku przeznaczony zostanie w całości na fundusz stypendialny, którego dysponentem jest sps, a beneficjentem uczniowie Słowaka. W bieżącym roku szkolnym, Stowarzyszenie funduje dziesięć stypendiów, wypłacanych od września. Ich miesięczna wysokość wynosi do 300 złotych.
Zapraszamy do wspólnego wspierania naszych dzieci i zabawy w pięknej wiosennej scenerii Ogrodów Słowaka.