Pamiętajcie o Ogrodach.. Promocja Absolwentów r. 2016

W imieniu społeczności Słowaka, a w szczególności wychowawców maturzystów rocznika 2016, zapraszam Rodziny i Przyjaciół tegorocznych absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego, na uroczystość wręczenia Honorowego Tytułu “Primus Inter Pares”, Honorowego Tytułu “Absolwent Roku”, dyplomów wpisów do Złotej Księgi Absolwentów (rok. zał. 1934) , Złotej Księgi Olimpijczyków, Złotych i Srebrnych Tarcz, listów gratulacyjnych Jego Magnificencji Rektora, nagród dyrektora, wyróżnień i nagród Wychowawców oraz świadectw ukończenia Liceum Słowackiego.
Uroczystość rozpocznie się Hejnałem Miasta Chorzowa we wtorek, 24 maja 2016 roku o godzinie 17.00 w Ogrodach Słowaka. Wstęp na uroczystość jest wolny, a jej fundatorami są: dyrektor i Rada Pedagogiczna AZSO, Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Bankowa, Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka oraz Rada Rodziców.