Ostatni Dzwonek dla Maturzystów

Piątek, 29 kwietnia 2022 roku jest ostatnim dniem zajęć dla tegorocznych maturzystów. Już 4 maja przystąpią oni do pierwszego i jakże ważnego egzaminu w swoim dorosłym życiu – egzaminu, który stanowić będzie dla nich przepustkę na wyższe uczelnie w Polsce i za granicą. Sesja egzaminacyjna w tym roku potrwa od 4 do 20 maja i ze względu na pandemię Covid-19 jest nieco “okrojona”. Składających egzaminy prosimy o przybycie najpóźniej o godzinie 8.15 albo 13.15. tj. na 45 minut przed zamknięciem sal egzaminacyjnych.

Uprzejmie zapraszam wszystkich tegorocznych abiturientów oraz Wychowawców klas trzecich LO na tradycyjne już spotkanie w Ogrodach Słowaka pn. “Ostatni dzwonek” – w piątek o godzinie 12.00.

Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za Waszą maturę. Dyrektor

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia Liceum Słowackiego odbędzie się w piątek 27 maja 2022 roku o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszam tegorocznych Absolwentów, Wasze Rodziny i Przyjaciół. Osoby nieobecne dnia 27.05 zapraszam po odbiór świadectwa w dniu 24 czerwca o godzinie 10.00.

Termin odbioru świadectw dojrzałości (wyników egzaminu maturalnego) ustalono na 5 lipca 2022 r. Absolwenci, którzy nie odebrali świadectwa ukończenia Liceum 27.05 lub 24.06. będą mogli uczynić to odbierając wyniki egzaminacyjne 5.07.

Jednocześnie przypominam, że zarówno świadectwa ukończenia Liceum jak i świadectwa dojrzałości, zgodnie ze Statutem uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego należy odbierać osobiście albo na podstawie upoważnienia notarialnego lub złożonego osobiście w sekretariacie U I LO.