Ostatni Dzwonek dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści,

Inaczej niż zwykle zakończy się rok szkolny dla abiturientów Słowaka Anno Domini 2020. Przez lata spotykaliśmy się w ostatni piątek kwietnia w Ogrodach Słowaka, by powiedzieć sobie “do widzenia”, “do zobaczenia na egzaminach maturalnych”, po raz ostatni okiem ucznia spojrzeć na “słowakowe” przestrzenie.

Niestety epidemia uniemożliwia nam bezpieczne spotkanie w ostatnim ustawowo dniu Waszej szkolnej nauki, uściśnięcie dłoni a w szczególności otarcie dłonią łezki, która jak to się zdarzało czasami, spłynie po policzku.

Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji zakończenia zajęć bez jego zakończenia, stąd zapraszam Was na “Ostatni Dzwonek” online w piątek 24 kwietnia, w samo południe za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Link do spotkania zostanie umieszczony na stronie Szkoły w piątek przed godziną 12.

Baśń o Maturzystach

Do wirtualnego zobaczenia.