ODDAJMY KREW – TO TAKIE PROSTE…

Po raz kolejny – zwyczajowo w grudniu – pełnoletni uczniowie AZSO będą mogli już w najbliższy piątek (11.12.2015r.) podarować coś niezwykłego od siebie. Jest to lek, który wciąż nie ma sztucznego odpowiednika, a potrzebny jest ciągle, niezależnie od wielkości zapasów…
Zapraszamy zatem od godziny 9:15 do sali 206 gdzie będzie czekał na Was profesjonalny zespół lekarsko-pielęgniarski Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, a Wy będziecie mogli oddać swoją krew. Akcja potrwa co najmniej do godz. 13:00 – zależnie od ilości krwiodawców.
Każdy z darczyńców zostanie wcześniej zbadany przez lekarza w celu ostatecznej kwalifikacji. Po oddaniu krwi zaś, może liczyć na wzmacniającą dawkę węglowodanów w postaci firmowej (RCKiK) paczki czekolad, a zgodnie z obowiązującymi przepisami również na zwolnienie z dalszych zajęć w tym dniu. Prosimy przede wszystkim o zjedzenie lekkiego śniadania w domu i przyniesienie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. No i najważniejsze – ważny jest dobry humor i szczere chęci.
Pamiętajmy, że NASZA KREW RATUJE KOMUŚ ŻYCIE!