Nasz absolwent dyrektorem Instytutu Onkologii w Gliwicach

Serdecznie gratulujemy naszemu absolwentowi, Panu prof. dr hab. Krzysztofowi Składowskiemu, który został dyrektorem gliwickiego Instytutu Onkologii. Pan Profesor, wybitny radiolog jest m.in. sekretarzem Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, jednym z najczęściej cytowanych na świecie polskich onkologów, autor kilkudziesięciu artykułów i kilkuset referatów. Był stypendystą w National Cancer Institute w Londynie, wykładał w Rogal Marsden Hospital w Londynie, w MD Anderson Cancer Center w Houston, w Beaumont Cancer Center w Detroit i na uniwersytetach w Filadelfii, w Tybindze i w Los Angeles. Maturę w Słowaku złożył w 1979 roku.
Gratulując Ci Krzysztofie, życzę by Twoje spotkania z koleżankami i kolegami absolwentami miały zawsze wyłącznie prywatny charakter.