Inauguracja 103. Roku Szkolnego w Uniwersyteckim I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego

Inauguracja roku szkolnego 2024/2025 w Uniwersyteckim I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie przebiegać będzie w tym roku według następującego porządku:

• 2.09 – godz. 9.00 – Uroczystość inauguracyjna 103. Roku Szkolnego w Ogrodach Słowaka (po niej spotkanie z wychowawcami klas, przed nią możliwość uczestnictwa w mszy świętej w kościele św. Jadwigi w Chorzowie o godz. 8.00);
  • 3.09. – godz. 9.00 – Inauguracja roku szkolnego w Uniwersytecie Śląskim (dla uczniów klas pierwszych wstępujących do naszej szkolno-akademickiej społeczności). Wykład inauguracyjny pt. “Krótka historia kryptowalut” wygłosi dr inż. Przemysław Kudłacik z Wydziału nauk Ścisłych i Technicznych UŚ. Szczegóły organizacyjne przekażą wychowawcy klas pierwszych na spotkaniu w dniu 2 września.

Życzę aktywnego ostatniego tygodnia wakacji letnich.

Przemysław Fabjański – dyrektor.