II Konkurs Wiedzy o Tradycji i Współczesności AZSO

W niedzielę 3 kwietnia minęła 167 rocznica śmierci Juliusza Słowackiego. I tak jak w ubiegłym roku chcemy pochylić się nad tradycją i współczesnością naszej szkoły organizując etap szkolny II Konkursu Wiedzy o Tradycji i Współczesności Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących
“Przeszłość – Przyszłości”, który odbędzie się we wtorek 12 kwietnia na lekcji 3 ( 11.25 – 12.10)
W etapie szkolnym udział biorą wszyscy uczniowie AZSO, zarówno Gimnazjum Dwujęzycznego jak i I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego.
Życzę wszystkim uczniom samych prawidłowych odpowiedzi świadczących o bardzo dobrej znajomości historii, tradycji i współczesności naszej szkoły jak i spostrzegawczości ( niektóre pytania sprawdzać będą znajomość budynku i jego otoczenia).