Gala Asów w Uniwersytecie Śląskim – 18.06.2015

Z wielką przyjemnością zapraszamy naszych najwybitniejszych uczniów – laureatów i finalistów olimpiad i konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych oraz ich tutorów do wzięcia udziału w uroczystej gali “Śląskich Asów”, podczas której wyróżniającym się uczniom szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego zostaną wręczone listy gratulacyjne JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia.
Uroczystość odbędzie się w czwartek 18 czerwca 2015 r. o godz. 15.00 w Auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych UŚ (ul. Bankowa 11, Katowice).
W roku ubiegłym nasze Liceum pod względem osiągnięć sklasyfikowano na drugim miejscu w województwie śląskim, zaś przed dwoma laty zajęliśmy miejsce pierwsze.
Tegoroczne, ogromne sukcesy naszych licealistów w olimpiadach przedmiotowych oraz konkursach rangi krajowej i międzynarodowej powinny pozwolić na uplasowanie się naszej szkoły w ścisłej czołówce szkół ponaginazjalnych naszego województwa. O szczegółach poinformujemy 19 czerwca.
Pozycja najlepszych szkół powinna stanowić jedną ze wskazówek przydatnych kandydatom wybierającym w najbliższym czasie szkołę ponadgimnazjalną.