DZIEŃ OTWARTY W SŁOWAKU – 22.04.2017

Serdecznie zapraszamy kandydatów do Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego na Dzień Otwarty w Słowaku, który rozpocznie się w sobotnie południe, 22 kwietnia 2017 r.
Dzień Otwarty przybliży kandydatom ofertę Uniwersyteckiego Liceum, w tym autorski system kształcenia w około stu profilach nauczania, kryteria rekrutacji uczniów do klas pierwszych najnowsze, spektakularne osiągnięcia uczniów, jak także formy współpracy z Uniwersytetem Śląskim i innymi uczelniami. Tradycyjnie będzie również okazja do zwiedzenia świetnie wyposażonego, modernistycznego budynku AZSO, odbycia slajdowej podróży w świat z uczniami Słowaka i uzyskania informacji o projektach realizowanych przez AZSO, w tym niezwykle efektywnym, autorskim projekcie “Cambridge”.

Do zobaczenia w najbliższą sobotę – w samo południe.
Wszystkim Gimnazjalistom życzymy świetnych wyników na egzaminie. Trzymamy za Was kciuki!