Dziękujemy sponsorom 30. Peneplena Travel Festivalu

30. Peneplena Travel Festival zgromadził w ciągu czterech dni ponad 800 widzów. Wśród nich byli również uczniowie Słowaka, którzy grudniowe popołudnia poświęcili na wzbogacenie swojej wiedzy. Każdego dnia losowano atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 10.000 zł. Za ich ufundowanie dziękujemy naszym Sponsorom – mecenasom dobrej edukacji, któryi byli: Komiksiarnia, Kwiaciarnia “Bajeczna”, BLO Katowice, Mc Hair, Aioli, Laser House, Natur Day, Złoty Osioł, Sokarnia, CardioCity, Malinowa, Czerwona, KORONA (klinika urody), Cafe Silesia, Teatr Śląski, Teatr Korez, Kino Światowid, Teatr Nowy, Joga Życia, Na Krawędzi, KTJ MMA TEAM, Skansen, Kartel, Pod Drewnianym Bocianem, Centrum Rehabilitacji i Wdzięku, Freestyle Park, Lodowisko MORIS, Restauracja Sedlaczek (Tarn. Góry), Fotoland, Cafe Chopin, Szolka, Dworek Parkowy, Botanica, Teatr Rozrywki, Matyrafa & Travel, Gryfnie, Kino Patria, Schronisko PTTK Rysianka, Szkoła Jazdy “Kiedos”, Instytut Promocji i Upowszechniania Muzyki Silesia, Camerata Silesia, Księgarnia ‘Wiosna’, Kluboczajownia, Dominium, Pierożek, Dom muzyki i tańca w Zabrzu, Hanys Kartofelbuda, Kino Rialto, Dental Team, Nurkizabrze, Firma ‚Zdrovo’, Sklep Podróżnika, Sklep Tuttu, Pierożków Express, Platon, TD mapy, Góry Books, LTW, Wydawnictwo Donośląskie, Prasa i Książka, Stapis, Poznaj Świat.

Dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Geograficznemu za naukowy patronat, Prezydentowi Miasta Chorzów, Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego za patronat honorowy a mediom za patronat i opiekę medialną. Życzymy Państwu Wesołych Świąt.