Dyrektor chorzowskiego Słowaka dla mieszkańców Chorzowa i nie tylko

Ostatnie i najbliższe dni to możliwość spotkania z geografem, podróżnikiem i dyrektorem Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących Przemysławem Fabjańskim, wyróżnionym niedawno Złotą Odznaką Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Podróżniczo-społeczny, wolontariacki rozkład jazdy Pana Dyrektora przedstawia się następująco:

• 26.03 – “Good morning Vietnam” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego wieku w Chorzowie,
  • 29.03 – “Podróże mojego życia” dla gości Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie,
  • 6.04 – “Dobry Maharadża i Jego dzieci” dla nauczycieli geografii województwa śląskiego (RODN WOM – Katowice).

Zainteresowanych zaprasza Koło Geografów “Peneplena”, gdzie na trzech ostatnich spotkaniach podróżowano po Panamie i przemierzano Himalaje.