Drugie w Polsce wyniki naszych gimnazjalistów!!!

Uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego w AZSO uzyskali drugi w Polsce wynik próbnego egzaminu gimnazjalnego, który organizowany był przez Wydawnictwo “Operon”. Ranking “TOP TEN” przedstawia się następująco:
1. XLIX Gimnazjum Dwujęzyczne – Wrocław;
2. Gimnazjum Dwujęzyczne – Chorzów;
3. II Prywatne Gimnazjum – Piaseczno;
4. I Społeczne Gimnazjum STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Warszawa
5. Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego – Łódź;
6. III Gimnazjum Społeczne STO – Gdańsk;
7. Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu – Kraków;
8. Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów – Kwidzyn;
9. Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego – Lublin;
10. Gimnazjum Gedanensis – Gdańsk.

Serdecznie gratuluję Profesorom, Rodzicom i przede wszystkim Uczniom szkoły, która mocą uchwalonej przez Parlament RP i podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ustawy Prawo oświatowe zostanie w ciągu najbliższych dwóch lat zlikwidowana.
Gimnazjalistom życzę co najmniej takich samych wyników na zbliżającym się egzaminie, który w tym roku odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia.

źródło: http://www.operon.pl/Aktualnosci/Egzaminy-z-Operonem/Ranking-ogolnopolski-Probny-Egzamin-Gimnazjalny-z-Operonem-2016 utm_source=SARE&utm_medium=email&utm_campaign=Ranking+ogolnopolski+%E2%80%93+Probny+Egzamin+Gimnazjalny+z+Operonem+2016%21