Akcji Ciacho – podsumowanie

W dniu 29 listopada 2019 roku, w ramach Akcji Ciacho, przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na rzecz Miłosza Pałaszewskiego. Chłopczyk urodził się jako wcześniak, cierpi na porażenie mózgowe i wymaga intensywnej, kosztownej rehabilitacji. Organizatorem zbiórki była Fundacja Słoneczko, ul. Stawnica 33A, 77-400 Złotów. Na podstawie zezwolenia nr 164/2019/2474/OR (na mocy decyzji MAiC zezwalającej na organizację zbiórki Nr 2016/2474 /OR) zebrano kwotę 36 tysięcy 110 zł, która została przelana na konto Miłosza w Fundacji Słoneczko.
Zbiórka miała miejsce w Uniwersyteckim I Liceum Ogólnokształcącym w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 36 i IV Liceum Ogólnokształcącym im. M. Curie Skłodowskiej, w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 34.

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice

Zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi organizowania zbiórek publicznych musiałam zacząć od zamieszczenia sprawozdania i numerów wszystkich pozwoleń. Przede wszystkim pragnę Wam jednak podziękować za kolejną wspaniałą Akcję, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Znowu udało nam się pobić rekord, zebraliśmy dla Miłosza aż 36 tysięcy 110 zł! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej naszej Słowakowej społeczności pieniędzy wystarczy na wiele miesięcy rehabilitacji. Dziękuję za każde przyniesione ciasto i danie wytrawne, za serwetki, sztućce, papier, a przede wszystkim za poświęcony czas i ogromną hojność.

Liczę na Was za rok.