AKCJA CIACHO DLA AMELKI SUWAŁY

W najbliższy piątek czyli 2 grudnia, odbędzie się XV Akcja Ciacho. W tym roku pomagamy 1,5 rocznej Amelce z Bytomia. Dziewczynka cierpi na artogrypozę , która powoduje ogromne przykurcze mięśni i zanik niektórych nerwów. Poprawę jej zdrowia może przynieść jedynie intensywna rehabilitacja, w tym udział w kilkutygodniowych turnusach rehabilitacyjnych. Niestety to wszystko bardzo dużo kosztuje.
W piątek w naszej szkole zapachnie pysznymi ciastami i egzotycznymi potrawami z całego świata. Będzie można kupić serniki, szarlotki, muffinki i inne smakołyki, a potem dla równowagi smakowej zjeść na przykład ostre tajskie curry. Moi Drodzy zapraszam do udziału w Akcji Ciacho. Każda złotówka, jaką wydacie na te wszystkie smakołyki, trafi na konto Amelki w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.