Maraton Pisania Listów – Amnesty International

8.12.2023r. w naszej szkole odbędzie się “Maraton Pisania Listów”, czyli największa na świecie akcja na rzecz praw człowieka organizowana przez Amnesty International. Będzie on miał miejsce koło Olimpii w godzinach 8:00-16:00, gdzie będą wydrukowane wzory listów a także karty postaci. Zachęcamy do pisania ich po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i francusku. Należy pamiętać aby przynieść ze sobą kopertę oraz znaczek zgodny z destynacją wysyłanej wiadomości. Dostępne są dwie formy listów, do decydentów, którzy mają realny wpływ na los naszych bohaterów i bohaterek lub wysyłamy wyrazy wsparcia dla nich samych i ich bliskich. W najbliższym czasie wszystkie informacje pojawią się na Facebooku szkoły.

Krystian Kazimierczuk