Oddziały przygotowawcze dla uchodźców z Ukrainy – Підготовчий клас для учнів з України

Od piątku (1.04.2022 r.) ukraińska młodzież w wieku licealnym będzie mogła rozpocząć naukę w oddziałach przygotowawczych, która potrwa do końca roku szkolnego. W naszej szkole powstaną dwa odrębne oddziały:
1. dla uczniów klas I-II liceum,
2. dla uczniów klas III liceum.
Uczniowie objęci zostaną intensywną nauką języka polskiego oraz wyrównawczymi zajęciami z innych przedmiotów.

п’ятниці (01.04.2022р) українська молодь у віці ліцеальному може розпочати навчання в підготовчому класі, яка буде тривати до до кінця цього навчального року. У нас у школі буде дві спеціальні класи.
1. Для учнів клас 1-2 ліцея
2. Для уснів клас 3 ліцея
Учням буде проводитися інтенсивни заняття з  польської мова, та компенсаційні заняття з інших предметів.