Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Gimnazjów

W środę 13 kwietnia o godzinie 10.00 w Auli nr 8 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego rozpocznie się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Gimnazjów Województwa Śląskiego. Tytuł ten zdobyło ponad pięciuset uczniów z naszego województwa. Wśród tej liczby jest aż jedenastu laureatów z Gimnazjum Dwujęzycznego w AZSO, którzy zdobyli laury konkursowe w tym roku. Gratulacje JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego oraz Śląskiej Kurator Oświaty przyjmą: Michał Szwej i Karol Dańda – biologia, Olaf Placha – fizyka, Jakub Moś – geografia, Karol Dańda – język angielski, Julia Chwalba – język francuski, Victoria Rzymełka – język niemiecki, Weronika Sikora – język polski, Katarzyna Kępińska, Olaf Placha i Michał Szwej – matematyka. Wyjazd naszych laureatów ze szkoły planowany jest na godzinę 9.00.