Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która będzie miała miejsce 13.10.2017 r. o godzinie 11:50 w sali gimnastycznej. Obowiązuje obuwie zmienne.
Wszystkim Profesorom, byłym i obecnym, Pracownikom, Abolwentom, Rodzicom i Uczniom Słowaka składam najlepsze życzenia w Dniu Edukacji Narodowej. Szanownym Profesorom gratuluję sukcesów Ich podopiecznych, dziękując za ofiarne wypełnianie Waszej, niedocenianej od dziesięcioleci przez nasze Państwo, misji. Miło mi poinformować, iż za wybitne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze nagrodami Prezydenta Miasta Chorzów wyróżnione zostały Prof. Prof. Iwina Morawiecka-Zacharz i alazr, nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Prof. kkwiecien, zaś nagrodami Dyrektora AZSO uhonorowani zostali Prof. Prof.:azyska, Tomasz Fabjański, imucharska, kbocianska, Jacek Uryga, Sabina Skałka-Gawlik, bolech, Joanna Szeligowska, Joanna Przybyła-Piątek, Marlena Sikora-Sopolska, Elwira Płotkowska-Skubała, lmyszka, aficek, ajantos, Maciej Burzyk, bryl, Beata Ślusarczyk, gzarzycki, dstraszak, akrol oraz mbalicki. Nagrody Dyrektora otrzymali również pracownicy administracyjno-obsługowi, bez których szkoła, zarówno jako zakład pracy, jak i instytucja edukacyjna nie byłaby w stanie funkcjonować: Mariola Zachłod, Sonia Kawczyk, sdudek, aglogowska, Beata Chrószcz, Danuta Dąbrowska, Ewa Raimann i Andrzej Bobrzecki. Serdecznie Państwu dziękuję i gratuluję.
Przemysław Fabjański