98,6 tegorocznych absolwentów złożyło pozytywnie egzamin dojrzałości

Szanowni Absolwenci, serdecznie gratuluję wyników jakie osiągnęliście na tegorocznym egzaminie maturalnym. Spośród 143 tegorocznych abiturientów z wynikiem pozytywnym egzamin złożyło 141, co stanowi 98,6 %. Dwie osoby nie zdały egzaminu z jednego przedmiotu i zgodnie z przepisami prawa, mogą przystąpić do niego w sierpniowej sesji poprawkowej.
Pierwsze analizy, zgodnie z przewidywaniami i logiką, wskazują na wyraźną zależność pomiędzy osiągniętym wynikiem a uczęszczaniem na zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne w Liceum.

Zgłoszenie do sierpniowego terminu poprawkowego (Załącznik 7a) należy osobiście Dyrektorowi AZSO w terminie do 7.07.2017 r. Wniosek o wgląd do pracy maturalnej należy złożyć Dyrektorowi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie (Załącznik 25a), zgodnie z “Informacją o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2016/2017” (p. 15.5). Stosowne druki można pobrać ze strony CKE lub OKE.

Świadectwa maturalne można odbierać dzisiaj w godzinach 12.00 – 15.00 w następujących salach: s. 106 (klasa 3a i 3b) i s. 109 (klasa 3c i 3d). W kolejnych dniach świadectwa można odbierać w sekretariacie AZSO w godzinach 12.00 – 14.00.

Drogim Absolwentom życzę miłych, pełnych przygód wakacji i udanego startu w wyścigu na wyższe uczelnie.