29. Peneplena Travel Festival – podziękowania

Organizatorzy 29. Peneplena Travel Festival’u – 11. Chorzowskiego Tygodnia Podróży serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaszczycili nas swą obecnością w dniach 29 listopada – 2 grudnia. Dziękujemy za wspólne podróżowanie w murach Chorzowskiego Centrum Kultury oraz Słowaka. Łącznie festiwalowe wydarzenia obserwowało ponad tysiąc osób. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych Patronów – Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Prezydenta Miasta Chorzów i Rektora Uniwersytetu Śląskiego, mediów, mecenasów oraz sponsorów, a także wszystkich autorów festiwalowych odczytów. Wraz z młodzieżą dziękuję Profesorom, a w szczególności Wychowawcom za to że byli ze swoimi uczniami, towarzysząc im w podsumowaniu niezwykłych misji, które jako młodzi Polacy zrealizowali w Indiach.
Dziękuję uczniom z Koła Geografów za pozyskanie dużych środków finansowych na realizację przedsięwzięcia oraz poświęcenie setek godzin na jego przygotowanie, zaś Rodzicom gratuluję tak zaangażowanych i wspaniałych “pociech”.